На виконання листа департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації від 29.09.2016 № 10-4300 скеровуємо інформацію про проведення обласного конкурсу «Життя без сміття» (додається) за участю учнів 3-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів області.

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні, у вересні 2016 року – березні 2017 року буде проведено IV Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» (далі Конкурс).

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у 2016/2017 навчальному році відбудеться       VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Завантажити:
Download this file (1_9-491.doc)1_9-491.doc

Шановні вчителі-україністи!

Творче об’єднання «Соняшник» сповіщає про те, що нині триває реєстрація на конкурс «Соняшник-учитель». Закодований файл уже знаходиться на сайті гри Соняшник, сторінка «Соняшник учитель»  http://gra-sonyashnyk.com.ua/teacher/ .

Нагадуємо, що конкурс проводиться безкоштовно, а оргкомітет гарантує анонімність результатів.

Завантажити:
Download this file (Конкурс.doc)Конкурс.doc

На виконання листа Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації № 08-08/2883 від 21.09.2016 року відділ освіти Мостиської районної державної адміністрації скеровує для розгляду та прийняття відповідних рішень лист Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Ерудит» (додається).

Анкета – заявка для участі

в ІІ  МІЖНАРОДНОМУ  ЛІТЕРАТУРНОМУ  ФЕСТИВАЛІ – КОНКУРСІ МОЛОДИХ ПОЕТІВ  «ГАЛИЦЬКА ОСІНЬ»

«XXVI   MIĘDZYNARODOWEJ  GALICYJSKIEJ  JESIENI  ITERACKIEJ»

 «ПОЛЬЩА – УКРАЇНА – ОДНИМ ГОЛОСОМ»

З метою виявлення та підтримки учнівської молоді, обдарованої в різноманітних сферах науки й техніки, інтеграції в міжнародний освітній простір, відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 13.12.2013 № 1763 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс «Intel-Eкo Україна» та від 25.12.2015 № 1360 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2016 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)» МОН спільно з представництвом корпорації Intel в Україні, Національним центром «Мала академія наук України», Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді оголошує про проведення національних етапів міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF-2017.

Мета конкурсу: виявити і розвивати таланти обдарованих вчителів, працівників дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, сприяти подальшому творчому зростанню, духовному збагаченню, утвердженню національно-патріотичних засад у навчально-виховному процесі.

Зберігати та примножувати культурну спадщину українського народу, формувати національну самосвідомість, почуття патріотизму і любові до рідної країни. Відзначення та популяризація кращих освітянських художніх колективів та окремих виконавців.

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Зверніть вашу увагу на інформаційний лист та форму заявки, що містять умови проведення лінгвістичного конкурсу.  

Цього року конкурс відбудеться 24 листопада 2016 року.

Сайт: http://uclever.com